Op ons kunt u rekenen

Uw zaak, daar zetten wij onze schouders onder. Al 30 jaar. Wat als klein boekhoudkantoor begon in de jaren 1990, groeide gestaag uit tot een vaste waarde in de Kempen en daarbuiten. Bij Malpertuus Accounting zijn we een team van gedreven boekhouders. Wij zetten alles op alles om u als klant de beste service te bieden. Wat uw vraag ook mag zijn. Eenmanszaak of vennootschap? Hoofd- of bijberoep? Starter of ervaren ondernemer? Iedereen is welkom en kan op onze toewijding rekenen. We gaan prat op onze efficiënte en correcte dienstverlening. We werken als team, maar u heeft een vaste contactpersoon. Die kent uw dossier door en door. Bovendien communiceren we vlot en transparant, dat maakt onze relatie met klanten nog aangenamer. At your service! Dagelijks staan we tal van ondernemers bij inzake boekhouding en fiscaliteit. Elke zaak is anders, elke kwestie vraagt om een specifieke aanpak. Wij gaan de uitdaging met plezier aan, en u kunt rekenen op gepersonaliseerd advies. Met de glimlach, dat spreekt voor zich.

Chris Van Miert

Zaakvoerder

chris@malpertuus-accounting.be

Christel Lemmens

Secretariaat

christel@malpertuus-accounting.be

Ann Claessen

Secretariaat

ann@malpertuus-accounting.be

Luc Van Mechelen

Boekhouding

luc@malpertuus-accounting.be

Kris Verwimp

Boekhouding

kris@malpertuus-accounting.be

Kelly Swannet

Boekhouding

kelly@malpertuus-accounting.be

Robin Van Goubergen

Boekhouding

robin@malpertuus-accounting.be

Petra Van Lievendael

Boekhouding

petra@malpertuus-accounting.be

Sofie Baeyens

Boekhouding

sofie@malpertuus-accounting.be

Kris Miechielsen

Boekhouding

krisM@malpertuus-accounting.be

Katrien Verschueren

Boekhouding

katrien@malpertuus-accounting.be

Pascale Grieten

Boekhouding

pascale@malpertuus-accounting.be

Kennismaken?

Neem vandaag nog contact op
Om je gebruikservaring te verbeteren maken we gebruik van cookies. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met deze cookies? Geen probleem!